محل تبلیغات شما

امروزه در دنیایی زندگی‌ می‌کنیم که به سرعت و به طور بنیادی در حال تغییر است. بیشتر مردم در ترس وحشت و یا ناامیدی به سر می‌‌برند.مشکلات و مسائل مختلفی‌ دامنگیر عصر ما شده است، از جمله جنگ، آلودگی محیط زیست،افزایش خشونت و جنایت،فساد جنسی‌ و اعتیاد به الکل و مواد مخدر، سقط جنین و فساد ی و اجتماعی و .

تا کنون انواع ت‌ها و ایده‌های بشری تلاش کرده ا‌ند تا از پس این مسائل بر آیند اما تا اکنون راه به جایی‌ نبرده ا‌ند.

ما در دوران سرنوشت سازی زندگی‌ می‌کنیم، در دورانی که با تمام  نابسامانی‌های مذکور، فرصت‌های بی‌ سابقه‌ای در اختیار ما قرار گرفته است. ما برای همین زمان و ساعت متولد شده ایم تا با یک انقلاب قدرتمند و گسترده ،این موج مسائل و مشکلات را عقب برانیم و نوری باشیم در این عصر تاریک و به بشریت نشان دهیم که انجیل پر جلال خداوند عیسی مسیح، آموزه‌ها و راه او، راه حل اساسی‌ همه مشکلات بشر در عصر کنونی است.

اگر این امکان برای من وجود داشت تا یک داستان خبری درمورد مهمترین وقایع تاریخ بنویسم، بی‌شک ملاقات گروهی کوچک از مردان، روی کوهی نزدیک جلیل را جزو یکی‌ از این وقایع مهم مینوشتم. در آنجا این گروه کوچک فرمان یافتند تا محبت و بخشش خدا را برای جهانی‌ گمشده و در حل مرگ به ارمغان آورند که تاثیری شگرف  و مثبت در زندگی‌ خیلی‌ از انسانها گذشته است.

این مردان بر بالای این کوه بزرگترین فرمانی را که تا کنون به بشر داده شده بود از بزرگترین شخصیتی که تا کنون به جهان آمده بود،یافتند. مسیح گفت :" تمامی‌ قدرت در آسمان و بر زمین به من داده شده است. پس رفته و همه امت‌ها را شاگرد من سازید و ایشان را به نم پدر پسر و روح القدس تعمید دهید و به ایشان تعلیم دهید که تمامی‌ دستوراتی را که به شما داده ام، اطاعت کنند.مطمئن باشید هر کجا که بروید، حتی دورترین نقطه دنیا،من همیشه همراه شما هستم!"(انجیل متی ۲۸ آیه۱۸ تا۲۰)

اگر این اتفاق و گردهمایی انجام نمی‌‌گرفت، و اگر خداوند این فرمان و وعده را به شاگردان خود نمیداد، اکنون شما از محبت، بخشش، شادی و فیض بی‌ مانند خدا که در دسترس همه کسانی‌ که به مسیح ایمان بیاورند قرار می‌گیرد، برخوردار نمیشدید. و در واقع من این پیغام را نمی‌‌نوشتم.

عیسی مسیح گفت:"هر که احکام مرا دارد و آنها را حفظ کند، آن است که مرا محبت می‌کند و آنکه مرا محبت می‌‌نماید، پدر من او را محبت خواهد نمود و من او را محبت خواهم نمود و خود را به او نشان خواهم داد."(یوحنا۱۴:۲۱)

ما از چه چیز باید اطاعت کنیم؟ مسیح در زمینه شهادت یا بشارت صریحا به ما حکم کرده تا خبر خوش انجیل را به همه دنیا برسانیم.کسانی‌ که به مسیح ایمان بیاورند از برکات و فواید متعددی برخوردار خواهند شدو خدا به خاطر این فواید از شما می‌خواهد که بشارت دهید. این فواید یا برکات عبارتند از :

۱)آنها فرزند خدا میگردند    ۲)بدن آنها هیکل یا معبد روح القدس میشود   ۳)تمام گناهان آنها بخشیده میشود    ۴)آنها از محبت، سلامتی‌ و آرامش الهی در زندگی‌ برخوردار میگردند         ۵)آنها توسط خدا هدایت میگردند و مقصود خدا برای زندگی‌ خود را درک می‌‌نمایند       ۶)آنها قدرت دگرگون کننده خدا را در زندگی‌ خود تجربه میکنند     ۷)آنها اطمینان به داشتن زندگی‌ جاودانی را کسب میکنند.

اینگونه با نجات حتی یک نفر از گناه، نابودی و یا ناامیدی ، شاهد جهان بهتری خواهیم بود. و چه جهانی‌ بهتر از آن که محبت و قانون خدا بر آن حاکم باشد و عیسی مسیح پادشاه آن؟

"اما چون روح القدس بر شما می‌‌آید ، قوت خواهید یافت و شاهدان من خواهید بود، در اورشلیم و تمامی یهودیه و سامره و تا دورترین نقطه جهان."(اعمال رسولان بخش ۱ آیه ۸)

چرا بشارت درباره عیسی مسیح لازم است؟

توضیح برخی‌ از کلمات و جشن‌ها در مسیحیت

باور مسیحی‌ درباره نجات

خدا ,  ,مسیح ,محبت ,زندگی‌ ,عیسی ,را به ,که به ,تا کنون ,روح القدس ,عیسی مسیح ,مسیح ایمان بیاورند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عشق من امام علی کن مون نیوز